W dniach 24-26 listopada, z kodem black10 cały asortyment sklepu 10% taniej!

Informacja: 608 81 01 81 pon-pt: 7:00 - 15:00 lub info@naklejkolandia.pl

Kurier Kurier gratis od 150 zł

Kurier Kurier gratis + 5% rabatu od 200 zł

Naklejki dziecięce Leśna Polana duży zestaw

 Wizualizacja
64,90 zł
Dostępność produktu Czas realizacji: 24h - 48h
od 19.90 zł
od 9.99 zł
od 11.90 zł
Koszty dostawy Koszty dostawy
Atrybut Rozmiar:

Ustaw przykładowy kolor ściany:
Naklejka nie posiada tła, kolor ściany ustawia się w celach poglądowych.


Ilość:
Minus 1Plus 1
Płatności
O produkcie
Zestaw naklejek Leśna Polana wykonany jest w technice akwarelowej, co daje efekt pięknego, ręcznego malunku. Idealnie wpisze się do wnętrza dziecięcego pokoju urządzonego w stylu skandynawskim czy boho, jak i w klasycznym dziecięcym pokoiku. Sprawią, że dziecko poczuje się jak na prawdziwej leśnej polance :)

Wybierany rozmiar to rozmiar arkusza, na którym są sprzedawane naklejki. Przy największym rozmiarze (250x200 cm) największe drzewo ma rozmiar 152 cm. Ten zestaw zajmie calą dużą ścianę! Jeśli nie chcesz wyklejać całej ściany proponujemy mniejsze zestawy :).

Zdjęcie nr 2 przedstawia arkusz, gdzie znajdują się wszystkie naklejki z tego zestawu. Pozostałe zdjęcia to przykładowe aranżacje.


Jesteśmy pasjonatami dekoracji, szczególnie dziecięcych, ponieważ jesteśmy również rodzicami 🙂. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo materiałów, z jakich wykonujemy naklejki. Wszystkie dekoracje wykonywane są w Polsce z ekologicznych, certyfikowanych produktów.
 
✅ Naklejka wykonana jest z wytrzymałej, wysokojakościowej, niemieckiej, samoprzylepnej, matowej folii dedykowanej do dekoracji ściennych z akrylowym ekologicznym klejem DOT, który jest całkowicie obojętny dla środowiska.
 
✅ Klej typu DOT ułatwia naklejanie dekoracji, umożliwia poprawki w trakcie klejenia, zapobiega powstawaniu bąbli i załamań.
 
✅ Można ją naklejać na wszelkie gładkie powierzchnie: ściany, meble, lustra itp. oraz przenosić z miejsca na miejsce bez uszkodzenia powierzchni (meble, szkło, plastik oraz ściany z dobrze trzymającą się powłoką malarską).
 
✅ Naklejka wycięta jest precyzyjnie po obrysie wzoru (nie posiada białej obwódki).
 
✅ Jest w pełni odporna na zmywanie i ścieranie.
 
✅ Naklejki są matowe (sprawiają wrażenie namalowanych na ścianie).
 
✅ Wydruk wykonany jest ekologicznymi, certyfikowanymi tuszami HP Latex.
 

Ekologiczna technologia druku:

Nasze naklejki drukujemy ekologicznymi, certyfikowanymi tuszami HP Latex, są bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych.

Spełniają szereg rygorystycznych kryteriów zdrowotnych, wymaganych do uzyskania certyfikatów ekologicznych.
Technologia HP Latex nie wpływa negatywnie na kondycję powietrza i może być stosowana w takich miejscach jak przedszkola, szkoły, kluby malucha, placówki służby zdrowia, kawiarnie itp...

Na życzenie udostępniamy wszystkie certyfikaty: GREENGUARD Children & School, Sustainable Green Printing (SGP), Nordic Ecolabel, EU Ecolabel, HP Planet Partners

Certyfikaty technologii HP Latex
 
Nasze naklejki pakujemy w solidne, estetyczne tuby.
 
Tuby Naklejkolandia
Folia samoprzylepna DOT:
 
Tuby Naklejkolandia

 
Ściana, na którą zamierzasz przykleić dekorację powinna być gładka, sucha i czysta. Poczekaj z przyklejaniem naklejek na świeżo pomalowane ściany co najmniej 14 dni.
 
Oferta dla jednostek budżetowych: >> zobacz szczegóły <<
Wysyłka Wysyłamy w 24h!
Wysyłka Przesyłki w sztywnym kartonie
Wysyłka Oryginalne wzory