Współpraca


 

     Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne, które chciałyby zająć się odsprzedażą naszych naklejek ściennych oraz szablonów malarskich.

    
     Współpracujemy z odbiorcami z Polski oraz firmami i osobami prywatnymi spoza kraju. Posiadamy w swojej ofercie zróżnicowane i niedrogie przesyłki zagraniczne. Wszytstkie rodzaje przesyłek wraz z cenami znajdą Państwo w dziale Koszty Dostawy.

    

     Zakres branż współpracujących z nami jest bardzo zróżnicowany. Są to między innymi sklepy internetowe zajmujące się pokrewną tematyką, sklepy internetowe w całości bazujące na naszej ofercie, dekoratorzy wnętrz, skepy meblowe, producenci mebli, dekoratornie, sklepy dziecięce, branżowe sklepy w których asortymencie niezbędne sa szablony malarskie liter i cyfr, firmy zaopatrujące administracje, sklepy i hurtownie budowlane, firmy wykończeniowe, szkoły, przedszkola, żłobki, instytucje użyteczności publicznej, instytucje rządowe itp...

    

     Decydując się na współpracę z nami nie wiążą się Państwo żadną umową. Zazwyczaj preferujemy system wpółpracy oparty na zakupach w naszym sklepie internetowym z odpowiednim ustalonym wcześniej upustem rabatowym, zależnym od ilości zakupionego towaru, czasu i natężenia współpracy. Oferujemy atrakcyjne rabaty od naszych cen sklepowych. Dla firm z Unii Europejskiej wystawiamy faktury wewnątrzwspólnotowe z zerowym vatem. Po nawiązaniu współpracy należy tylko zarejestrować konto w naszym sklepie, do którego przypiszemy na stałe ustalony rabat. Mogą wtedy Państwo w celu dalszej odsprzedaży posługiwać się grafikami znajdującymi się w sklepie.

     Zamówienia hurtowe i dla stałych klientów staramy się traktować priorytetowo, towar wysyłamy szybko i solidnie zapakowany. W toku indywidualnych ustaleń możemy towar pakować w sposób który umożliwi Państwu dalszą wysyłkę do Klientów bez przepakowywania (każda naklejka będzie wtedy zapakowana osobno w tubę lub karton i opisana a Państwo otrzymają przesyłkę zbiorczą).


     Oferujemy darmową przesyłkę kurierską dla zamówień powyżej ustalonej kwoty. Na życzenie dołączamy do paczki instrukcję naklejania lub malowania.

Oprogramowanie KQS.store

© Naklejkolandia.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.